Résztvevők listája

 

Căutare:
Sortare după:
Momentan avem 235 participanți înscriși, 50 pe pagină
Nume ConcurentPrenumeCursaLocalitateClub sportivverificat
Negoita Catalin MTB Short Race Corbeanca CVWG Racing
filimon gabriel MTB Short Race rasnov
Pacurar Timotei MTB Long Race Micasasa NoMad Merida CST
Grama Tudor Alergare Short Race Brașov Un grup mândru
László Imecs MTB Short Race Odorheiu Secuiesc Da
Madaras Daniel MTB Short Race Sf.Gheorghe C.S.Tri-Aluta Da
Constantin Codrin Alergare Long Race Brasov Da
Titei Dragomir MTB Short Race Iasi Da
János Imets MTB Short Race Odorheiu Secuiesc Da
Ivanov Vladimir Matei MTB Short Race Macin Beetle Bike
IVANOV Vladimir Matei MTB Short Race Macin Beetle Bike
Iancu Alin Alergare Long Race Bicaz
Langviser Zsolt MTB Long Race Cluj DNF Racing Da
Petica Liviu MTB Short Race BUcuresti Da
RADU CRISTIAN MTB Long Race PLOIESTI
mihai mircea MTB Short Race Bucuresti -
Ioan Mihnea MTB Short Race Bucuresti Ericson Jr Da
Ioan Alexandru MTB Short Race Bucuresti Ericsson Da
PETCU MIRCEA-MIHAI Alergare Short Race Bucuresti Da
Petcu Livia Alergare Short Race Bucuresti Da
Moise Sebastian MTB Short Race Sfantu Gheorghe Da
Bartha Árpád Alergare Long Race Sfantu Gheorghe Da
doumergue erick Alergare Short Race corbeanca Da
Nestian Alexandru Alergare Short Race Bucuresti Da
Ghilt Roxana Maria MTB Long Race Bucuresti AdventureMania Da
Buzdugan Tiberiu MTB Long Race Bucuresti Da
Leu Liviu MTB Short Race Zarnesti Da
Toma Bogdan MTB Short Race Bucuresti Da
Kovacs Tibor MTB Short Race Cluj Napoca Codespring Da
Molnar Akos MTB Short Race Sfantu Gheorghe Da
Ambrus Attila MTB Long Race Miercurea Ciuc Siculus Alpin Club Da
Mandreanu Petru Alergare Short Race Brasov
Vasile Raluca Alergare Short Race Gostavatu, Olt
Dumitrescu Gerhard MTB Short Race Ploiesti SportGuru-BCR Racing Team
Florea Bogdan Marian MTB Short Race Brasov
Puia Ioan MTB Long Race Jibert -
Georgescu Paul-Ciprian MTB Short Race Bucuresti Dinamo-BikeXpert Racing Team
Vulpe Alexandra MTB Short Race Miercurea Ciuc Daimon Women Cycling Team
Lapadat Andrei MTB Short Race Brasov
IVANOV GABRIEL MTB Short Race Macin Beetle Bike
Barja Radu MTB Short Race Bucuresti
astilean eduard MTB Short Race Sfantu Gheorghe
Pavel Iulian MTB Short Race Bucuresti
Petruse Mihai MTB Short Race Zarnesti , Brasov Schaeffler Romania
Silaghi Ionut Cristian MTB Short Race Zarnesti Cristian Eco Sport
Bunea Florin Alergare Short Race Sighisoara
Sumedrea Dragos MTB Short Race Rasnov Schaeffler
FODOR ISTVAN MTB Short Race SF. GHEORGHE -
tamas mihai Alergare Long Race bacau alpin club bacau
DINISOAE LEONARD Alergare Short Race Iasi

Nici o înregistrare a fost găsită.